Stránky

25. prosince 2017

MOJE OBLÍBENÉ HOLČIČÍ KPOP SKUPINY

Asi před třemi lety jsem čistou náhodou na youtube narazila na 4minute a EXID. Neměla jsem sebemenší ponětí o tom, co to vlastně kpop je, ale nadchly mě obtížné choreografie s propracovanými klipy. Zbytek už asi znáte - začne vás to táhnout víc a víc a nakonec už v tom jste ponoření celí. Úplně celí. Takže dnes vám chci ukázat pár holčičích skupin, které ráda poslouchám.MAMAMOO 
Členky: Hwasa, Solar, Moonbyul, Wheein
Bias: Hwasa, jednoznačně Hwasa :D

Mamamoo jsem si oblíbila hlavně kvůli tomu, že jejich písničky jsou originální a holky jsou vtipné a každá z nich je zajímavá jako osobnost. RED VELVET
Členky: Joy, Wendy, Yeri, Irene, Seulgi 
Bias: Joy

Red Velvet zbožňuju hlavně kvůli úžasným choreografiím (tím neříkám, že je umím) (tím taky neříkám, že se o ně nepokouším). Jejich písničky jsou chytlavé a klipy jsou fakt boží.
BLACKPINK
Členky: Rose, Jennie, Lisa, Jisoo
Bias: Jisoo

Blackpink mám hodně ráda a proto je mi líto, že mají (zatím) tak málo písniček. Holky debutovaly minulý rok a za tak krátkou dobu si je stihlo hodně lidí oblíbit. Těším na jejich další práci. :)


TWICE
Členky: Momo, Dahyun, Chaeyoung, Sana, Jeongyeon, Mina, Tzuyu, Nayeon, Jihyo
Bias: Tzuyu

Tato skupina je známá hlavně díky chytlavým refrénům a choreografiím, které se dají lehce zapamatovat. Jejich klipy jsou hodně barevné a zajímavé. Moje nejoblíbenější písnička je asi Likey (doporučuju si zapnout titulky).Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za komentář! :)