Stránky

20. července 2018

CO SE UDÁLO V MÉM ŽIVOTĚ OD BŘEZNA?

Tuto otázku si jistě klade řada z vás.

Ne, dělám si srandu, všem je to jedno protože jsem tady za poslední dva roky napsala jedno velký h....

Nicméně...

  duben  
V dubnu se mi podařilo opravdu zhubnout. Jak už jsem tu kdysi psala, v zimě jsem ztratila motivaci snad úplně ke všemu a měla jsem často depresivní nálady. Chtěla jsem si najít nějakou věc, do které se úplně ponořím a budu se jí věnovat. Vybrala jsem si hubnutí. Jelikož je takové hubnutí celkem věda, protože najednou přemýšlíte co jíst, když jste předtím žili na koláčích a bagetách, celkem zaměstnává mysl a pak nemáte čas přemýšlet nad píčovinama, které stejně nemůžete změnit. Za duben se mi podařilo zhubnout o tři kila. Doporučuju! 10/10

V dubnu jsem se taky dala (po měsících trápení a trapnosti) dohromady se svým nynějším přítelem. 582 942/10

  květen  
Celý květen jsem strávila na hradě Křivoklátě, na jednom z nejstarších královských hradů u nás. Prováděla jsem tam dychtivé návštěvníky a musím říct, že i když je práce průvodce velmi náročná a častokrát jsem chtěla v polovině prohlídky prostě odejít (když natrefíte na nepříjemné lidi, je to katastrofa), odnesla jsem si z tohoto hradu hodně hezkých vzpomínek a pracovních zkušeností, které určitě někdy využiju.

  červen  
Červen byl hektický. Měla jsem co dohánět ve škole díky mé měsíční "absenci", takže jsem se hodně učila. No, druhák jsem zvládla v pohodě, teď už jen přežít další dva roky. :)

  červenec 
Snažím se relaxovat, jak jen nejvíc to jde. S rodinou jsme objeli snad celou Moravu :D, za pár dnů odjíždím dělat vedoucí na dětský tábor v jedné pustině v Jeseníkách. Doufám, že to zvládnu. Vrátím se na začátku srpna a po několika dnech odjíždím pracovat do Brna, opět na letiště.

Chystám se sepsat dva články o mých zkušenostech z průvodcování, jeden humorný s hláškami návštěvníků a druhý trochu serióznější, který by mohl předat pár rad do začátků někomu, kdo o práci průvodce uvažuje. Pokud vás toto téma zajímá, tak se připravte, do konce prázdnin, maximálně do konce září bych oba články chtěla zveřejnit. :)

Tak se mějte hezky a užívejte si léta!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za komentář! :)