Stránky

O MNĚ

(2017)
Čau borci!
Vlastně ani sama pořádně nevím, kdo jsem, takže popis mojí osoby určitě nebude dokonalý.
Ale jak kdysi někdo řekl- ta zrzka je celkem v pohodě
Takže seznámit se se mnou je určitě úžasná zkušenost ♥

Blog jsem založila 26. října 2015. Předtím jsem měla spoustu jiných blogů, ale nikdy mi žádný nevydržel nijak dlouho. Po čase mi ale vždycky začne chybět to, že můžu někde zveřejnit  bludy myšlenky, které se mi zrovna honí hlavou.

Pocházím z menšího města kdesi na jihovýchodně-střední Moravě, přes týden pobývám na jednom skvělém  internátu v malém městě na polských hranicích. Je to tam fajn, tak trochu izolovaný od zbytku světa, to ale někdy není vůbec na škodu. Studuju tam na dopravce a kdyby mi všechno vyšlo tak, jak si představuju, chtěla bych pracovat v UNESCU nebo jako letuška.

Popisem mého zevnějšku bych se moc nezaobírala, protože můj vzhled není nápadný a vlastně ani moc zajímavý. Jsem vysoká, barva mých vlasů se pořád mění (protože jsem nadšenec do barev z drogérie) a mám modrozelený oči.

Mezi mé záliby patří čtení knih (nejraději mám thrillery), zpěv, obrážení kaváren a plavání (rozumějte- trávení času ve vodě, které se občas vyvine v nějaký pohyb). Ráda spím, poslouchám hudbu, dívám se na filmy, mám rozkoukaných tolik seriálů,... Jsem tak trochu nerdík a introvert, co si hraje na extroverta. Mám ráda přírodu a taky ráda "výletařím". Miluju jahody, pizzu, sýry a křupavý bagety. Ráda poslouchám kpop (infires, maan), rock, metal a keltský folkový balady (to myslím vážně, fakt, pusťte si nějakou).

Nenapadá mě nic víc, co bych vám mohla prozradit, takže to bude pro zatím všechno.
Mějte se fajn!
teda jestli chcete


kontakt: monikazuzanakova@gmail.com
a taky mě můžete stalkovat na instagramu, moje fotky jsou trochu estetický @monikazuzanakova